top of page

Total body

Kompleksowy trening całego ciała to najlepszy wybór dla większości osób. Niezależnie od Twoich celów - redukcji wagi, zwiększenia siły lub poprawy ogólnej kondycji - te zajęcia, dzięki swojej uniwersalności, będą idealne dla Ciebie.
 

Postaw na rozwój całego ciała


Podczas zajęć Total Body skupimy się na treningu wszystkich głównych grup mięśniowych - od nóg i pośladków, przez plecy i klatkę piersiową, aż po ramiona i brzuch. Wykorzystamy różnorodne metody treningowe takie jak m.in. ćwiczenia oporowe, cardio i wiele innych. To właśnie takie połączenie zapewni Ci wszechstronny i efektywny trening.
 

Energia i witalność


Dołączając do naszego zespołu poprawisz nie tylko swoją sylwetkę i kondycję, ale także zyskasz energię, witalność i pozytywne nastawienie. Ponadto trenując w grupie innych osób, będziesz miał sporą dawkę motywacji, a przy okazji możliwość nawiązania nowych przyjaźni i uzyskania wsparcia, które niejednokrotnie pomoże Ci osiągnąć zamierzone cele.
 

Przyjdź do nas, postaw na kompleksowy trening całego ciała i skorzystaj z zajęć Total Body. Zdrowie, kondycja i wspaniała sylwetka czekają na Ciebie!

bottom of page