top of page

Absolutely Core

Wzmocnienie mięśni korpusu, poprawa postawy czy piękna wyrzeźbiona sylwetka to cele, do których zmierza większość z nas. Jeśli Ty również należysz do tej grupy osób, zapisz się na grupowe zajęcia Absolutely Core. Gwarantujemy, że dzięki udziałowi w treningach rozwiniesz swoją siłę, stabilność i elastyczność!
 

Wzmocnij swoje mięśnie
 

Absolutely Core to kompleksowy program treningowy, który koncentruje się na wzmacnianiu mięśni brzucha, pleców i mięśni głębokich. Poprzez wykorzystanie różnych technik i przyrządów będziesz wykonywać zestawy ćwiczeń, które angażują cały korpus i dają efektowne efekty widoczne na wielu płaszczyznach.
 

Na czym polega trening Absolutely Core?
 

Podczas zajęć skupiamy się na prawidłowym wykonywaniu ruchów, kontroli oddechu i świadomości ciała. Treningi są ukierunkowane na poprawę postawy, równowagi i stabilności, co przekłada się na lepsze samopoczucie i wydajność w codziennych czynnościach.

 

Przyjdź na nasze zajęcia i zadbaj o mięśnie swojego korpusu. Poczuj różnicę w swoim ciele i zobacz, jak wzmacnianie centrum swojej sylwetki wpływa na ogólną kondycję i samopoczucie!

bottom of page