top of page

Upper Body & ABS

Twoim celem jest wzmocnienie górnej partii ciała? Marzysz o płaskim i wyrzeźbionym brzuchu? W takim razie oferowane przez nas zajęcia Upper Body & ABS są stworzone dla Ciebie!
 

Wzmocnij plecy, ramiona i brzuch
 

Zajęcia skoncentrowane są głównie na wzmacnianiu mięśni ramion, pleców, klatki piersiowej i brzucha. Podczas treningu wykorzystujemy różnorodne ćwiczenia takie jak pompki, podciąganie, unoszenie nóg, planki i wiele innych. Wszystko po to, aby wyrzeźbić górne partie ciała.
 

Zajęcia stworzone dla każdego


Nie musisz martwić się swoją obecną kondycją i umiejętnościami. Nasze zajęcia są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Bez względu na to, czy jesteś początkującym czy zaawansowanym sportowcem, nasz trener dostosuje intensywność i trudność ćwiczeń, aby dopasować je do Twoich potrzeb i możliwości.
 

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś na zajęcia Upper Body & ABS! Zacznij pracować nad wzmocnieniem mięśni górnej partii ciała i brzucha pod okiem doświadczonego trenera. Zapewniamy, że zajęcia grupowe zapewnią Ci odpowiednią dawkę wiedzy oraz motywacji.

bottom of page